Повідомлення про помилку

Strict warning: Only variables should be passed by reference в eval() (рядок 3 із /var/www/clients/client232/web273/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Феномен плагіату в сучасному світі

Події та новини кафедри

22 жовтня в ауд. 414 відбувся студентський семінар «Феномен плагіату в сучасному світі». Поняття плагіату відоме з часів античності. Етимологію терміна виводять із латинської і давньогрецької мов: 1) від нім. рlаgiаt або франц. рlаgiаt – з народнолат. plagiātus «пограбування», plagiāre «грабувати», plagium «викрадення»; 2) від грец. πλάγιος «поперек, косою», πλάγιον ἄγειν τινά «відводити силою»). Завжди йшлося про дві практики, співвідносні з плагіатом, – дослівне присвоєння чужої праці та запозичення на змістовому рівні – використання ідей, сюжетів, образів.

У семінарі брали участь студенти РТФ. Актуальність проблематики, яка обговорювалась на семінарі, викликала великий інтерес серед студентів. На конференції виголошувались доповіді, а також відбулась невеличка дискусія з розглянутого питання.

Мета семінару – обговорити актуальні питання, з’ясувати сучасний стан цього питання, ознайомитися з досвідом різних країн з вирішення цього питання.