Повідомлення про помилку

Strict warning: Only variables should be passed by reference в eval() (рядок 3 із /var/www/clients/client232/web273/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Російсько-український словник з нарисної геометрії, загального машинобудування та комп’ютерної графіки (8 тис. термінів)

Герасимчук В.А., Ванін В.В. Російсько-український словник з нарисної геометрії, загального машинобудування та комп’ютерної графіки (8 тис. термінів) (гриф Міносвіти). – К.: Либідь, 1994.

Російсько-український словник з нарисної геометрії, загального машинобудування та комп’ютерної графіки містить 8000 політехнічних термінів і термінів-сполук, що охоплюють сферу нарисної геометрії, загального машинобудування та деякі термінологічні поняття з комп’ютерної графіки, які тільки почали входити до нашого наукового вжитку. До словника додаються терміни суміжних до означеної сфери дисциплін. Оскільки словник укладався в період актуального українського термінотворення, автори в українських статтях словника пропонують оригінальні еквівалентні форми для складних російських термінологічних понять, зокрема тих,  які містять активні дієприкметники.