Повідомлення про помилку

Strict warning: Only variables should be passed by reference в eval() (рядок 3 із /var/www/clients/client232/web273/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Проблеми викладання риторики в технічному ВНЗ

Сучасний підхід до мовної освіти потребує всебічного розвитку компетентної особистості, яка вміє комунікативно виправдано й грамотно послуговуватися мовою в різноманітних ситуаціях. Здобувачі освіти, а потім – фахівці, повинні вміти не просто володіти рідною мовою, а й будувати змістовне, граматично та стилістично грамотне висловлювання залежно від ситуації спілкування. Здатність спілкуватися один з одним – це один із найголовніших здобутків людства набутий людиною в ході еволюції.

Марафон з української мови імені Петра Яцика

Ключові слова: 

Цьогоріч Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика проходив у форматі Цифрового Марафону в дистанційному режимі на освітній платформі HUMAN. У ньому взяли участь 25 670 учасників з усіх областей України. Випробування відбувалися в чотири етапи, до фіналу дійшли 11 555 учасників, серед них і переможниця університетської олімпіади з української мови-2020 Ольга Худина з факультету лінгвістики.

М.Т. Рильський – поет і перекладач

Максим Тадейович Рильський (1895–1964) опублікував свою першу збірку поезій із мрійливою назвою «На білих островах» у 1910 році, коли йому виповнилося лише 15 років. У цій збірці проглядаються образні та емоційні сфери уявного світу молодого лірика: пишна краса природи, любов, недосяжні ідеали.

Розрізнення понять художності/нехудожності

Проблемальність дихотомії художність/нехудожність в гуманітарному знанні стає предметом дедалі більшої кількості нових лінгвофілософських досліджень. Криза модерністської епістеми у ХХ ст. спричинилася до пошуків нових горизонтів інтерпретативних практик (дискурсивних, наративних, текстових), наділених переважно лінгвофілософською і коґнітивною сутністю.

Сторінки