Основні напрями методичної роботи кафедри

• Розробка навчальних та робочих програм дисциплін, викладання яких забезпечує кафедра студентам денної та заочної (дистанційної) форми навчання.

• Розробка критеріїв рейтингової системи оцінювання (РСО) студентів та технологій організації самостійної роботи студентів (СРС).

• Підготовка конспектів лекцій; методичних матеріалів до семінарських, практичних занять, самостійної роботи студентів.

• Впровадження в навчальний процес нових форм, методів та іноваційних мультимедійних технологій; розробка відповідного методичного забезпечення.

• Проведення науково-методичних семінарів викладачів кафедри.

• Складання екзаменаційних білетів; завдань для проведення модульного та підсумкового контролю; завдань для проведення тестового контролю.

• Підготовка, рецензування підручників, навчальних посібників, словників, методичних вказівок, дидактичних матеріалів.

• Вивчення і впровадження передового досвіду організації навчального процесу.

• Створення бібліотеки на електронних носіях.

• Організація роботи навчально-методичного кабінету кафедри.

Попередня версія сайту

Інкунабула