Науково-практичний семінар студентів ФПМ

«Здобутки і втрати української культури
                                        в ХХ ХХІ ст.»

Студенти  ІІІ курсу  факультету прикладної математики  НТУУ «КПІ» взяли активну участь  у  роботі науковопрактичного семінару на тему «Здобутки і втрати української культури в ХХ – ХХІ ст.»  (наук.керівник доц.. Лук»янчук Л.Я.), який відбувся  24 грудня 2015 р.

Тематика  виступів студентів була присвячена  проблемам розвитку культури України  в контекті процесів глобалізації  та в  умовах інформаційного суспільства в кінці ХХ початку ХХІ ст.

На семінарі було заслухано і обговорено  14  доповідей. Серед них:

«Постмодернізм як явище культури постіндустріального суспільства кінця ХХпочатку ХХІ ст.» (Клочан М.), Поняття «наддержава» в сучасному історико культурному просторі» (Копач С.), «Розвиток  української науки і освіти ХХ ст. Досягненя С.Корольова» (Ічанський О.),  Математична термінологія: історія нищення» (Білогур А.),  «Постмодернізм в українському живописі» (Борисюк І.),  «Витоки (переісторія) експресіонізму» (Лапчук Д.),  «Париж батьківщина авангарду» (Гусєва Г.),  «Супрематизм Малевича» (Стольєтова К.),«Сальвадор Далі центральна постать сюрреалізму» (Шевчук В.),  «Нью Йоркська школа соц.арту» (Веліканов М.),  «Масова культура, кітч» (Андреєва Ю.),  «Психоделіка у кінематографі»  (Шмаркуненко А.), «Характер сучасного суспільства в поезії С.Жадана. Особливості проблематики книжок «Цитатник» і «Генерал Юда»  (Нижник Н.), «Українське анімаційне кіно в ХХ ХХІ ст.» (Олійник Я.), «Новітня магія: традиційні методи та прийоми впливу сучасних «народних цілительок» (Огняник І.).Свої виступи студенти аргументували матеріалами, вміщеними в презентаціях,  демонстраціями аудіо-, відео-, кіно- фрагментами,  давали обґрунтовані відповіді на поставленні запитання під  час  обговорення.

Попередня версія сайту

Інкунабула