Бондаренко Юлия Леонидовна

ВИКЛАДАЧ

У 1989 році закінчила КНУ імені Тараса Шевченка, філологічний факультет.

На кафедрі працює з 1989 року.

Контакти: 406 82 04, email: ukr.mova.kpi@ukr.net

Web-сторінка – http://intellect.kumlk.kpi.ua/profile/byl

Викладає дисципліни: Українська мова за професійним спрямуванням, Культура судової промови

Наукова робота

Тема наукової роботи «Повісті-"історії" Анатолія Дімарова у контексті його прози. Специфіка жанру».

Публікації

1. "До історії публікації деяких творів Анатолія Дімарова"//Анатолій Дімаров та його книги / Статті, інтерв’ю, відгуки про творчість письменника. – К.: Твій інтер, 2012. – С.188-192.

2. "Жанрова своєрідність повістей-"історій" А. Дімарова" // Слово і час, №5. – К., 2002. – С.3-7.

3. "Невигадані історії про життя: (Образ містечка у прозі А.Дімарова)" // Українська мова і література в сер. школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. – К., 2002. – №2. – С. 199-202.

4. Українська мова за професійним спрямуванням: навчальний посібник для студентів технічних спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" / НТУУ "КПІ"; уклад. Ю.Л. Бондаренко. -Київ: НТУУ "КПІ", 2014. – 152 с.           Доступ: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/8146

5. Практикум з ділової української мови для слухачів центру професійної реабілітації / Укл. Ю.Л. Бондаренко – ВМУРоЛ "Україна" 2003. – 43 с.

6. "Знову про мову" //Київський політехнік, №33. -К., 2012

Член методичної ради ФЛ

Член робочої групи з підготовки до друку навчальних видань ФЛ

Методичні розробки

1. Бондаренко Ю.Л. Навчальна, робоча програми та РСО з курсу "Культура судової промови" для студентів ФСП. – К., 2013.

2. Робочі програми з дисципліни Українська мова за професійним спрямуванням для ІСЗЗІ, ФЕЛ.

3. РСО для дисципліни «Українська мова за професійним  спрямуванням»  для 1, 4 курсів усіх факультетів.

4. Бондаренко Ю.Л. Практикум з ділової української мови для студентів технічних вузів усіх спеціальностей. – К.: НТУУ "КПІ", 2001. – 61с.

Підвищення кваліфікації:

Лютий-березень 2015 р. дистанційні курси в Moodle курс pk1407-001

Організаційно-виховна діяльність

2015 рік

1. Загальноуніверситетська вікторина, присвячена Міжнародному дню рідної мови (лютий).

2014 рік

1. Науково-практична конференція курсантів третього курсу ІСЗЗІ "Мова як чинник консолідації українського народу" (09.12).

2. Загальноуніверситетська вікторина, присвячена Дню української писемності та мови (10.10 – 10.11.2014).

3. Загальноуніверситетський літературний конкурс "У слові розкривається душа" (жовтень-листопад 2014).

4. Літературний конкурс, присвячений 200-річчю від дня народження                       Т.Г. Шевченка (березень-травень 2014)

5. Міжвузівська науково-практична конференція студентів "Феномен Тараса Шевченка в контексті розвитку української культури" (09.04.2014, керівник учасниці Яшник Оксани (.ФЕЛ) тема виступу "Про заснування та діяльність Наукового товариства імені Тараса Шевченка".

6. Загальноуніверситетська вікторина, присвячена 200-річю від дня народження Тараса Шевченка (березень–квітень).

2013 рік

1. Науково-практична конференція до Дня української писемності та мови студентів 1 курсу ФЕЛ.

2. Олімпіада з української мови з нагоди Дня української писемності та мови (ІПСА, ФЕЛ, РТФ, 29 жовтня 2013р.).

3. Конкурс для молодих поетів і прозаїків на кращий твір малої форми до Дня української писемності та мови (вересень-листопад).

4. Загальноуніверситетська вікторина, присвячена Т.Г. Шевченку (березень).

Попередня версія сайту

Інкунабула