Научные конференции, семинары

Викладачі кафедри підвищують свій професійний рівень на конференціях, серед яких:

1.  9 Міжнародна наукова конференція  „Проблеми української термінології Словосвіт – 2006”, „Терміни з адвербіальним компонентом”, вересень, 2006.

2.  Нечипоренко А.Ф. – ст. викладач:

–   Прислівники – інтенсифікатори ознак у поетичному тексті // Мова і культура. –  Видавничий дім Дмитра Бураги, 2007 – 6с.

3. Герасимчук В.А.  – доцент, к.ф.н.:

–  Дні науки філософського  ф-ту, КНУ ім Т.Г. Шевченка – К.,2007 – тези //22с.

– „Мова і культура” – к., 2007 – тези //22с.  . Міжнародна конференція Видавничого дому Бураги і Інституту філології КНУ ім. Т.Г.Шевченка, 2007.

4. Дубенюк Л.І. –  викладач:

– Виховання любові до рідного слова через творчість Дмитра Білоуса //

5. Тільняк Н.В. – викладач:

– Особливості комп’ютерного перекладу текстів /VIII міжнародна науково-практична конференція „Гуманітарні проблеми становлення сучасного фахівця”. Збірник „Гуманітарна освіта в вищих навчальних закладах”, НАУ – березень, 2007.

2009 рік.

17 грудня 2009 року відбулася конференція "Ю.В. Шевельов – філолог, мислитель, інтелігент", якою відзначилося 20-річчя кафедри української мови, літератури та культури. Вона проходила під егідою Українського освітньо-культурного центру НТУУ "КПІ". Цією конференцією започатковано семінар "Видатні постаті українознавства".

Відкрив конференцію поет Іван Драч. Проводила конференцію завідувач кафедри української мови, літератури та культури НТУУ "КПІ" Онуфрієнко О.П.

На конференції виступили: Жулинський М.Г., Гундарова Е.І., Березовенко А.В., Загоруйко Ю.А., Масенко Л.Т., Яворська Г.М., Ставицька Л.О.

Попередня версія сайту

Інкунабула