Повідомлення про помилку

Strict warning: Only variables should be passed by reference в eval() (рядок 3 із /var/www/clients/client232/web273/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Новини

Undefined

Студентський науково-практичний семінар

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

16 листопада 2017 р. о 16:00 у конференц-залі № 12 НТБ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться студентський науково-практичний семінар, присвячений Дню української мови та писемності.

Запрошуються усі охочі.

Засідання щодо мовного закону Ківалова-Колесніченка почнеться 17 листопада

Судді, що незаконно скасували Конституцію в 2010 році, будуть розглядати закон Ківалова-Колесніченка 

Конституційний суд (КСУ) призначив засідання щодо мовного закону Ківалова-Колесніченка на 17 листопада 2016 року. Про це повідомив уповноважений представник Верховної ради за зверненням до КСУ 57 народних депутатів Олег Бондарчук в Facebook.

Повернути генія: у Києві вперше відбудеться конференція, присвячена «українському» Малевичу

  

У Києві вперше відбудеться міжнародна наукова конференція, присвячена київському періоду творчості художника Казимира Малевича. Приводом для її проведення стали знайдені «сенсаційні» тексти, зокрема, написані самим художником. Мистецтвознавці наголошують, це знакова подія, що свідчить про те, що в Україні з’явилося нове покоління, яке наважилося «повернути» митця Україні і відновити історичну справедливість.

Європейський день мов

26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Дійсно, зараз стає все більше і більше людей, які вільно розмовляють, як мінімум, однією іноземною мовою.

Радимо ознайомитись: Л.Ставицька Гендер: мова, свідомість, комунікація

У 2015 році спільними зусиллями відділу соціолінгвістики Інституту української мови була видала фундаментальна та визначна для вітчизняної науки монографія «Гендер: мова, свідомість, комунікація». Над нею довгий час працювала доктор філологічних наук, професор Леся Олексіївна Ставицька, але за її життя книга завершена не була. Колектив відділу соціолінгвістики підготував рукопис до оприлюднення.

Сторінки