Про конференцію

24 березня 2016 р. кафедра української мови, літератури та культури НТУУ «КПІ» проводить спільно з Інститутом літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України круглий стіл на тему: «Сучасні проблеми вивчення життя і творчості Т.Г. Шевченка».

До участі в круглому столі запрошено завідувача відділу рукописних фондів і текстології Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України к.філол.н. Бурлаку Г.М. та завідувача відділу шевченкознавства Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України к.філол.н. Бороня О.В.

Також у роботі круглого столу візьмуть участь викладачі кафедри та студенти гуманітарних факультетів університету.

Круглий стіл відбудеться о 16.00 в ауд. 514, корп.7.