Терьохіна Світлана Миколаївна

Web-сторінка викладача - intellect.kumlk.kpi.ua/profile/tsm12

Дисципліна - Українська мова за професійним спрямуванням

Наукова робота

Публікації - Кобець М.М., Терьохіна С.М. Практикум з української мови за професійним спрямуванням [Електронний ресурс] - збірник вправ і завдань для самостійної роботи студентів технічних спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" - Київ: НТУУ "КПІ", 2014.

1.Науково-практична конференція до дня української писемності та мови студентів 1 курсу ФІОТ

2.  Науково-практична конференція "Видатні українці у світі" студентів 1 курсу ФІОТ

3.  Науково-практична конференція "Український внесок у світову науку" студентів 1 курсу РТФ

Курси підвищення кваліфікації - оформлення електронної сторінки викладача - КПІ