Денисюк Сергій Петрович

ДОЦЕНТ

Закінчив КНУ імені Тараса Шевченка, філологічний факультет, 1994 р.

На кафедрі працює з 2012 року.

Наукове звання - доцент. Науковий ступінь - кандидат філологічних наук.

Викладає навчальну дисципліну "Українська мова за професійним спрямуванням".

Сфера наукових інтересів - українознавство.

Контакти: (097) 443-12-30

Web-сторінка викладача - intellect.kumlk.kpi.ua/profile/dsp5

НАУКОВА РОБОТА

ПУБЛІКАЦІЇ

КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Всеукраїнська наукова конференція "Філологічна наука в інформаційному суспільстві" присвячена до 85-річчя Ю.Мушкетика; Назва доповіді - Українознавчий характер літературної спадщини Ю.Мушкетика. Київ. 10.04.2014.
  2. Всеукраїнська наукова конференція "Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі; Назва доповіді - Мовна ситуація в Радянській Україні 20-30-х рр. ХХ ст. в оцінці Юрія Шевельова. Київ, 12.11.2013
  3. Міжнародна науково-практична конференція "Тарас Шевченка у долі слов'янських народів: діалог через століття і кордони"; Назва доповіді - Тарас Шевченко у рецепції українських модерністів початку ХХ ст. Київ, 05.03.2014.
  4. Міжнародна науково-практична конференція "Документ, мова, соціум: теорія та практика"; Назва доповіді - Актуальність шевченкознавчих досліджень Ю. Шевельова. Київ, 11.04.2014.
  5. VІІІ Міжнародний конгрес україністів "Тарас Шевченко і світова україністика: історичні інтерпритації та сучасні рецензії (до 200 - річчя від дня народження Т.Г. Шевченка; Назва доповіді - Шевченкознавчий дискурс Юрія Шевельова. Київ,21.10.2013.
  6. Міжнародна науково-практична конференція "Українська еліта як чинник цивілізаційного поступу українства"; Назва доповіді - Ю. Шевельов про духовний провід у процесах національно-культурного відродження України. Київ, 24.10.2013.
  7. Круглий стіл-презинтація "Шевченківська енциклопедія: минуле, сучасне, майбутнє"; Назва доповіді - Досвід енциклопедичного шевченкознавства в Україні і світі. Київ, 19.03.2014.
  8. Всеукраїнська наукова конференція "Тарас Шевченко у формуванні національної ідентичності українців"; Назва доповіді - Шевченкознавчі дослідження Ю. Шевельова (Шереха). Канева, 30.05.2013
  9. Міжнародна наукова конференція "Українство в європейському цивілізованому просторі"; Назва доповіді - Європейський вимір української літератури у науковій концепції Ю. Шевельова. Київ, 25.10.2012

МЕТОДИЧНА РОБОТА

Інформаційний ринок України/ Методичні рекомен-дації до практичних занять і самостійної роботи студентів спе-ціальності 7/8.020105 «Документознавство та інформаційна діяльність». – К.: НАУ, 2011. – 44 с./ Щур Н.О., Литвинська С.В., Заскалета В.П., Бурлакова І.В.

Методичні семінари:
Основні тенденції розвитку лінгвокультурології
Актуальні проблеми сучасного українознавства

Підвищення кваліфікації:
Інститут післядипломного навчання Національного авіаційного університету. Назва курсу "Менеджмент освітянської діяльності"

Свідоцтво 12СПК 615865 (24.02.09 - 27.04.09)

НМК "Інститут післядипломної освіти" НТУУ "КПІ". Назва курсу "Створення і викладання веб-ресурсів навчальної дисципліни"
Свідоцтво ІПО 0389