Структура кафедри

Завідувач кафедри - к.ф.н., доц. Онуфрієнко О.П.

♦ Заступник зав. кафедри - к.і.н., доц. Лук'янчук Л.Я.

♦ Член Вченої ради НТУУ "КПІ", Вченої ради ФЛ - к.ф.н., доц. Онуфрієнко О.П.

♦ Член методичної ради ФЛ - доц. Нечипоренко А.Ф.

♦ Вчений секретар кафедри - ст. викл. Веселка Н.Г.

Відповідальні особи, що входять до складу комісій та робочих груп ФЛ:

за методичну роботу - доц. Нечипоренко А.Ф.

♦ за наукову роботу - доц. Ожоган Л.О.

♦ за рейтинг НПП - доц. Денисюк С.П.

за систему "Електронний кампус" - ст. викл. Сидоренко Л.М.

РГ з навчальних видань - ст. викл. Завадська В.В., викл. Кушлаба М.П.

РГ з питань міжнародної діяльності - ст. викл. Динікова Л.Ш.

РГ з організації навчального процесу кафедри - ст. викл. Тільняк Н.В.

РГ з розроблення навчальних/робочих планів - доц. Нечипоренко А.Ф.

РГ з підготовки додатків до дипломів європейського зразка - ст. викл. Мислович Н.М., ст. викл.   Решетилов К.В.

за електронний архів кафедри - доц. Кривенко С.М.

за проведення наукових конференцій викладачів - доц. Онуфрієнко О.П.,  доц. Денисюк С.П.

♦ за проведення науково-методичних семінарів викладачів - доц. Онуфрієнко О.П., доц. Лук'янчук Л.Я.,  доц. Ожоган Л.О.

за проведення науково-практичних конференцій студентів - доц. Онуфрієнко О.П., доц. Лук'янчук Л.Я.,  ст. викл. Веселка Н.Г.

за проведення студентських олімпіад, конкурсів - доц. Нечипоренко А.Ф., ст. викл. Тільняк Н.В.,                 викл. Сидоренко Л.М.

♦ за організацію роботи з творчою молоддю університету - викл. Новак О.М.

за сайт кафедри - ст. викл. Маковецька-Гудзь Ю.А., ст. лаборант Соляник І.М.

за сайт Українського освітньо-культурного центру - доц. Онуфрієнко О.П.,  викл. Бондаренко Ю.Л.

за підготовку матеріалів до друку в газеті "Київський Політехнік" - доц. Нечипоренко А.Ф.