Веселка Надія Георгіївна

СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ

Закінчила історичний факультет Київського державного університету
ім. Т.Г.Шевченка

Місця роботи: старший науковий співробітник музею "Історії Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років",з 1994 року – на КУМЛК ФЛ НТУУ "КПІ".

Телефон кафедри: (044) 406-82-04
E-mail: veselka-n@i.ua
Web-сторінка викладача - http://intellect.kumlk.kpi.ua/profile/vng2

Викладає: "Істрія української культури", "Культурологія", "Українська мова за професійним спрямуванням", "Українська та світова культура"

Наукова робота: історія культури, історія України

Навчальний посібник "Історія України: Для вступників до вищих навчальних закладів". Рекомендовано МОН України. – К.: Хімджест, 2001, – 288 с.

"Словник-довідник з культурології" – К.: ВІТІ НТУУ "КПІ", 2008. – 156 с.

Стаття "Військові-зв'язківці в НТУУ "КПІ"

Методична робота: історія української культури, культурологія

Постійно бере участь у методичних семінарах кафедри. 2014 р. підготовлено й проведено метод семінар на тему "Нова культурологічна література та методика її використання в лекційних курсах "Культурологія" та "Історія української культури"

Методичні розробки:

"Збірник контрольних завдань з культурології" – К.: 2008. – 48 с.

"Збірник контрольних завдань з історії української культури" – К.: 2010. – 52 с.

"Методичні вказівки до виконання самостійних завдань з курсу "Історія української культури" для студентів заочної форми навчання" (електронний варіант) – 2012. – 23 стор.

"Методичні вказівки до виконання самостійних завдань з курсу "Історія української культури" (електронний варіант) – 2012. – 38 стор.

Довідник "Видатні діячі української культури" (електронний варіант) – 2013. – 16 стор.

Довідник "Видатні діячі української культури" (електронний варіант) – 2014. – 18 стор.

"Завдання для самостійної роботи студентів з курсу "Історія української культури та методичні рекомендації щодо їх виконання (для технічних напрямів підготовки)" (електронний варіант) – 2014. – 64 стор.

"Завдання для самостійної роботи студентів з курсу "Історія української культури" та методичні рекомендації щодо їх виконання. Для заочної та прискореної форми навчання технічних напрямів підготовки" 2015 р.;

"Збірник тестових завдань з курсу "Історія української культури" 2016 р.;

"Словник-довідник термінів і понять з курсу "Історія української культури" 2016 р.

Підвищення кваліфікації: пройшла курс підвищення кваліфікації на факультеті філософії Київського Національного університету ім.. Т.Г.Шевченка;

Закінчила курси УІІТО "Комп'ютерна грамотність викладача" 2010 р.

Закінчила курси УІІТО "Розробка дистанційних курсів з використанням платформи MOODLE" 2015 р.

Організаційно-виховна діяльність: проведення щорічної студентської науково-практичної конференції "Українська культура вчора, сьогодні, завжди" на ФЕА, ФАКС, ІПСА.

Відвідування студентами музеїв, виставок, театрів Києва (кожного семестру).