Повідомлення про помилку

Strict warning: Only variables should be passed by reference в eval() (рядок 3 із /var/www/clients/client232/web273/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Меми як втілення фольклорних форм

Події та новини кафедри

21 лютого – День рідної мови.

Міжнародний день рідної мови був проголошений і затверджений на Генеральній конференції ЮНЕСКО в 1999 році з метою захисту мовної і культурної багатоманітності. Свято, яке відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, покликане нагадати про лінгвістично-культурне розмаїття і багатомовність світу.

Кафедра української мови, літератури та культури запрошує всіх охочих поспілкуватися на сучасні мовні теми у п’ятницю 19.02.2021 о 19:00.

Гостем зустрічі буде Іваннікова Людмила Володимирівна, фольклорист, к. філол. н., ст. сп. відділу української та зарубіжної фольклористики ІМФЕ ім. Максима Рильського НАН України.

Тема розмови – «Меми як втілення фольклорних форм».

Під час зустрічі йтиметься про витоки сучасних мемів, зокрема про ті мовні конструкції, які, часто несвідомо, використовують сьогодні, і які насправді є традиційними й доволі давніми фольклорними утвореннями. На окремих прикладах дослідниця продемонструє, як одна й та сама мовна форма, певний вислів може змінюватися і повторюватися протягом тривалого часу, побутуючи колись як анекдот, жарт, а сьогодні – як мем.

Для участі у заході потрібно заздалегідь зареєструватися за посиланням.

Zoom-конференція 19 лютого 2021 р., 19:00