Загальне мовознавство

Події та новини кафедри

Навчальна дисципліна належить до обов’язкових навчальних дисциплін циклу професійної та практичної підготовки.

Предмет навчальної дисципліни – теоретичні знання про предмет мовознавства та його місце в системі наук; систематизація знань про знакову природу мову, взаємозв’язок мови, мислення і свідомості, мови і мовлення, структуру мови; знання основних рівнів мовної структури, взаємодії мови і суспільства, мови й історії (розвиток мови).

Міждисциплінарні зв’язки: кредитний модуль  «Загальне мовознавство» ґрунтується та взаємопов’язана зі знаннями та уміннями, якими студенти оволодівають у процесі засвоєння таких навчальних дисциплін, як «Теорія міжкультурної комунікації» 3/І, «Комунікативна лінгвістика» 6/СВ, «Методологія лінгвістичних та перекладознавчих досліджень» 1/ІІІ.