Повідомлення про помилку

Strict warning: Only variables should be passed by reference в eval() (рядок 3 із /var/www/clients/client232/web273/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Українська культура: вчора, сьогодні, завжди»

Події та новини кафедри

7 грудня відбувся щорічний Всеукраїнський науково-практичний семінар «Українська культура: вчора, сьогодні, завжди», що об’єднав більше 200 учасників – як студентів НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» та столичних вишів, так і гостей з добре знаних навчальних закладів України: Тернопільського національного економічного університету, Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди, Харківського національного медичного університету та ін. Прикметно, що серед доповідачів були і представники інших держав, тож семінар набуває ознак міжнародного заходу.

Пленарне засідання семінару урочисто відкрила завідувач кафедри української мови, літератури та культури ФЛ, доцент, літературознавець Олена Петрівна Онуфрієнко. Традиційно вітали переможців заходів, що їх проводила кафедра до Дня української мови та писемності, зокрема олімпіади з української мови «Майстер грамоти». Цьогоріч перемогу святкували майбутні менеджери та маркетологи – Анастасія Лукач (1 місце), Світлана Тимощук та Ігор Маков (2 місце), «бронзу» виборов студент-першокурсник з ФЕА – Ярослав Курмашов.

Засідання продовжили виступи студентів нашого вузу та Національного університету біоресурсів і природокористування України. Проблеми, порушені в доповідях студентів , – це наболілі питання сьогодення: питання вивчення та збереження культурної спадщини України, виховання свідомої мовної особистості; обговорювалися питання розвитку сучасної української мови, були представлені доповіді про величні літературні постаті, історичних діячів, новітні явища в літературному та культурному процесі: «Українська мова в добу Постишева» (Д. Музичук), «Духовний осередок Тернопільщини – Домініканський костел» (І. Майкович), «Галицькі звичаї в комунікативній поведінці Івана Франка» (В. Двороковська), «Весільна обрядовість Чернігівщини» (В. Потапова); «Гіпертекст – майбутнє літератури» (А. Северін); «Перлина великих архітектурних творінь – Маріїнський палац» (Т. Ноухацька), «Масова культура, масове мистецтво в Україні» (О. Ривка) та ін.

Програма семінару додається прикріпленим файлом.

Деякі матеріали семінару можна переглянути за посіланням.