Шановні студенти!

30 листопада 2017 року о 16:00 (ауд. 321, корп. 7) в межах святкування Днів української писемності та мови відбудеться засідання наукового гуртка з сучасної української літератури. Тема засідання: «Сучасне українське письменство як втілення традицій Нестора-літописця».

Брейн-ринг на тему: «Григорій Сковорода крізь віки»

Шановні студенти!

24 листопада 2017 року відбудеться брейн-рúнг між студентами перших курсів ФЕЛ та РТФ на тему: „Григорій Сковорода крізь віки”.

Гнат Хоткевич: бандурист, письменник, театральний діяч

29 листопада о 16:00 в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України відбудеться ювілейний вечір

«Гнат Хоткевич (1877 – 1938): бандурист, письменник, театральний діяч»,

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

27 листопада 2017 р. о 16.00 (корп. 20, ауд. 3) відбудеться науково-практичний семінар студентів ФЕА на тему «Спадщина київських неокласиків в історії української культури».

Запрошуємо всіх охочих.

Оргкомітет: доц. С.П. Денисюк.

Інститут вшанував День української писемності та мови

9 листопада, у День української писемності та мови, курсанти Інституту, разом зі всіма свідомими громадянами України, приєднались до написання диктанту національної єдності, який відбувся під гаслом «Нас багато, всі ми різні, але нас об’єднує спільна мета».

Зазначене свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України і спрямоване на шанування та підтримку рідної мови.

Сторінки