Всеукраїнська студентська наукова конференція «Українська культура: вчора, сьогодні, завжди»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської студентської наукової конференції «Українська культура: вчора, сьогодні, завжди», яка відбудеться 2 грудня 2020 року у дистанційному форматі.

Слова, що допомагають налагодити контакт ↔

Середньостатичнична освічена людина має у своєму словниковому запасі від 6 до 9 тисяч слів, а використовує у щоденному спілкуванні близько 2 тисяч. Усі слова, які ми  вимовляємо щодня мають різний вплив на співрозмовників.

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці і День Українського козацтва

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці або Святої Покрови, для православних українців є одним з найбільших релігійних свят осені.

Сторінки